Řekli o nás

Dojmy studentů z předchozích campů

Po skončení každého campu požádáme studenty o anonymní zpětnou vazbu a hodnocení celé akce. Přinášíme zde reprezentativní výběr z anonymních vzkazů.


"Angličtina je čím dál více profesionální."

"Kemp naplnil má očekávání v tom,že jsem se přestala tolik bát mluvit anglicky."

"Děkuju za přípravu, organizaci a nasazení, díky tomu jsem si mohla camp užít, zrelaxovat a pobavit se zároveň :-)"

"děkuju za fajnovej týden na kterej jen tak nezapomenu"

"Byl to pro mě opravdu přínosný týden v Aj. A moc mi to pomohlo k dalšímu pokračování v učení. Skupinka byla skvělá."

"Výuka angličtiny v naší skupince byla perfektní, velmi mi vyhovovala interaktivita, hodně prostoru k diskuzím a aktivnímu využítí angličtiny."

"Bylo to tu prefektní. Moc se mi líbil program, bylo v něm spousta zážiků a pocitů ‐ legrace, učení, zamyšlení nad vážnými věcmi, dobrodružství... Super!"

"Odpolední aktivity se mi velmi líbily, byly každý den trochu jiné a to mě zaujalo. Nejvíce mě bavila lana v lese a workshopy. Neměnila bych asi nic." "Tak byl jsem na campu poprvé, takže spíše jsem byl překvapen vším, jak to bylo parádní."

"Odpolední aktivity byly zábavné a člověk si při nich užil spoustu legrace :-D"

"Zlepšilo se jídlo, kiosek (s možností nakoupit si svačinu během dne) byl super."

"Moc se mi líbily (volitelné) ranní duchovní programy. Pension Sokol je v pohodě, líbila se mi možnosti koupit si svačinu a vybrat si večeři."

"Ubytování bylo v pohodě, akorát z té sprchy u dveří jsem neměla úplně nejlepší pocit." "Z matrací na palandě nás bolely záda. Jinak až na tuhle věc jsem si kemp moc užila a chtěla bych všem vedoucím poděkovat za příjemně prožitý týden. Navíc letos musím pochválit jídlo...snídaně, výběr večeře a krámek, super nápad." (poznámka hlavního vedoucího: Matrace se postupně mění, letos už by měly být všechny nové. Pokud ne, dostane špatnou matraci hlavní vedoucí.) "Ranní rozcvičky jsem se nikdy nezúčastnila, protože jsem nebyla schopná vstát na určený čas. :-D"

"Nástěnka s obálkami je supr nápad. V naší skupince jsme ji s Američany hodně používali." "Uvítala bych, kdyby se třeba před cempem daly třeba na facebook texty písniček, které se zpívají před jídly. Jinak byl camp super jako každý rok :)"

"Myslím, že lana, výlet a workshopy na kempu nesmí chybět!"

"Večerní hra byla skvělá.. opravdu jsem jsem si prožil zajímavé okamžiky."

"Sporty byly někdy náročné, ale kladně hodnotím, že nikdo nikoho nenutil."

"Líbilo se mi, že jsem musela překonat svý zábrany a hranice, a to mi přišlo super."

"Týden v přírodě s možností si procvičit jazyk, vyblbnout se sportovně a zamyslet se nad životem. 1*!"

"Týden mám čas přemýšlet o sobě a světě trochu jinak, mám kolem sebe lidi, kteří mě poslouchají a jsou otevření mému názoru. Nevnucují svůj postoj. Je tam atmosféra porozumění nebo alespon tichého respektování...není nic, co by se mi na tom nelíbilo..."

"K nejlepším patřilo tradičně lezení po lanech, to je klasika a myslím, že mě neomrzí nikdy. Trošku promarněný byl výlet na rozhlednu - možná by v takovém počasí bylo lepší výlet "nehrotit" a nechat ho být."

"Snad jen ten výlet za deště moc neměl smysl, bylo by lepší to přizpůsobit víc podle počasí. Jinak absolutně nemám výhrady. Pár věcí si letos zaslouží mimořádnou pochvalu - zejména extrémně povedená trička a nepopsatelná a hodně silná hra "na život". Díky za veškerou práci a za super týden!"

"Kemp naplnil má očekávání, možná i předčil. Kvalitní lektoři, vynikající odpolední program. "

"Je fajn umožnit lidem si takhle popovídat a prožít s americkými lidmi týden. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a možná se někdy do USA vydám.. "

"Hodně jsem o English Campu předtím slyšela, a očekávání se naplnila. Prostě úžasný a inspirující. Příprava musela zabrat hodně času. Díky!